• Tel.: 033/6495627
  • Copyright 2014 - Všetky práva vyhradené

STAVEBNINY TURAY PLUS, s.r.o. | ŠPECIÁLNE PONUKY A AKCIE                                      AKTUALIZÁCIA 12.02.2018

Porfix za akciovú cenu

Porfix murovací materiál za akciovú cenu:

Kamiónový odber t.j. 21-22pal.:

- možnosť kombinácie s iným sortimentom z ponuky Porfix, cena na vyžiadanie.

Porfix 300 PDK P2-440 / biely 2,81 € / ks s DPH, na OBJEDNÁVKU, dodanie 4 kl.týždne

Porfix 375 PDK P2-440 / biely 3,49 € / ks s DPH, na OBJEDNÁVKU, dodanie 4 kl.týždne

O nás:

- Kontakt: 0336495627, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

- Ponúkame dlhoročné skúsenosti, v stavebníctve pôsobime od roku 1992.

- vypracovanie cenovej ponuky

- flexibilný prístup

- dodanie: kamión s plachtou / bez plachty,  kamión s vlekom + HR, sólo nakladné auto s HR

 

Spoločnosť PORFIX - pórobetón a.s. prichádza v roku 2015 na trh s novinkou v komplexnom stavebnom systéme. Do svojho sortimentu zaradila výrobky na báze kremičitého piesku. Nové tvárnice sa vyrábajú v prevedení hladká(HL) a pero-drážka-kapsa (PDK).

Sú vhodné najmä na murovanie obvodových stien a ako výplň do železobetónových konštrukcií.Tvárnice P2- 440 prinášajú úsporu nielen pri ich nákupe, ale najmä vďaka nižším nákladom na vykurovanie. 

Súčiniteľ tepelnej vodivosti 0,089 W/mK (v suchom stave) robí z PORFIXu v tejto oblasti jeden z vynikajúcich produktov na trhu. 

Nižšia je aj hmotnosť tvárnic. Manipulácia s tvárnicami je oveľa jednoduchšia a práca murárov menej fyzicky náročná. Stavba tak rýchlejšie pribúda.

S tvárnicami PORFIX  šetríte peniaze pri nákupe materiálu, šetríte pri výstavbe a vďaka vynikajúcim tepelno-izolačným vlastnostiam šetríte aj náklady na vykurovanie.

Zmena cien a dobý dodania vyhradená.

 

 

 

O firme

Stavebniny TURAY PLUS s.r.o ponúkajú kompletný sortiment stavebných materiálov potrebných na výstavbu rodinných domov, polyfunkčných budov, ale aj priemyselných objektov. Našim zákazníkom a zmluvným partnerom poskytujeme zaujímavé množstevné zľavy, ktorých súčasťou je aj potrebný servis, najmä doprava materiálu na miesto podľa želania zákazníka.

História firmy

Stavebniny TURAY PLUS, s.r.o. boli založené v roku 1993 ako fyzická osoba a boli sme jedinými stavebninami na okolí. Svoju činnosť sme vykonávali v priestoroch malej domovej garáže. V roku 1995 sme sa presťahovali do väčších priestorov, kde súčasne sídlime a neustále sa rozvíjame.